kopbanner2009.png 

Concours Hippique Hoofddorp 2009 ten einde (met video) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Andries Smit   
maandag 06 juli 2009
afbeelding_447.jpgHOOFDDORP – Het Concours Hippique Hoofddorp 2009 is ten einde.
Alles zat mee: het weer, prachtige sport, veel toeschouwers en een wondermooie showavond.
Het was genieten van tien dagen prachtige paardensport in het Haarlemmermeerse Bos.
Concours Hippique Hoofddorp 2009 gaat zeker de boeken in als het mooiste concours in honderd jaar. Heel veel mensen gingen met een tevreden gevoel naar huis.

Met het teamgoud van de Junioren was iedereen heel gelukkig.
Rabo Talent Maikel van der Vleuten (Mierlo) zat met een vijfde plaats nog het dichtste bij het individuele eremetaal bij de Young Riders.
Bij de junioren was Jody van Gerwen beste Nederlandse met een 13e plaats.
  MeerTelevisie Reportage
 
 
Koningin Beatrix bezoekt 100 jarig Concours Hoofddorp (met video) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Christian Groeneveld   
zaterdag 04 juli 2009
Koningin Beatrix bezoekt 100 jarig Concours Hippique - Foto: Nicoline TakesKoningin Beatrix bezoekt 100 jarig Concours Hippique - Foto: Nicoline TakesHOOFDDORP - In het Haarlemmermeerse bos heeft  Koningin Beatrix afgelopen vrijdag een bezoek gebracht aan het 100e Concours Hippique. Hare Majesteit genoot zichtbaar van het spektakel. Bij lees verder: een film- & fotoreportage gemaakt door MeerRadio & MeerTelevisie.

  MeerTelevisie Reportage
 
 
Sfeerverslag eerste Concours weekend PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door MeerTelevisie   
woensdag 01 juli 2009
HOOFDDORP - Het eerste weekend van Concours Hippique mag zeer geslaagd genoemd worden. MeerTelevisie maakte een sfeer verslag van het weekend.
  MeerTelevisie Reportage
 
 
Fototentoonstelling over 100 jaar Concours Hippique geopend (met video) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door MeerTelevisie   
woensdag 01 juli 2009
HOOFDDORP - Dit jaar bestaat Concours Hippique 100 jaar. Ter ere daarvan opende burgemeester Theo Weterings de fototentoonstelling in het Historisch Museum Haarlemmermeer over de geschiedenis van dit paardenfestijn.
  MeerTelevisie Reportage
 
 
Concours Hippique dinsdag geopend, Koningin komt vrijdag PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Lennart Beishuizen   
dinsdag 30 juni 2009
HOOFDDORP - Concours Hippique wordt dinsdagavond door burgemeester Weterings geopend. Alle deelnemers van het EK Junioren en Young Riders zullen dan op de piste verschijnen. Woensdag beginnen de eerste wedstrijden. Vrijdag zal Koningin Beatrix het 100-jarige evenement bezoeken. Dat is voor haar de eerste keer sinds Prins Bernhard haar 60 jaar geleden als kind mee nam.
 
100e Concours live op MeerRadio & MeerTelevisie PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Concours-redactie   
maandag 22 juni 2009

MeerRadio & MeerTelevisie, de omroep van de regio Haarlemmermeer, zal uitgebreid verslag doen van het 100ste Concours Hippique. Met microfoon en camera zijn de medewerkers aanwezig in het bos en zullen zij ruiters, bezoekers en sponsors interviewen. MeerTelevisie produceert tijdens het evenement een aantal keer een Concours-journaal.

Niet alleen het Concours Hoofddorp viert een feestje met haar 100-jarig bestaan. Ook bij MeerRadio & MeerTelevisie is het reden tot feest. De omroep is begin juni namelijk uitgeroepen tot “Beste lokale Omroep van het Jaar”. Het winnen van deze prijs is voor de ruim 100 vrijwilligers een grote stimulans om door te gaan op de ingeslagen weg en nog veel mooie radioprogramma's en televisieuitzendingen te produceren.

Tijdens het Concours zendt de omroep live uit vanaf het festival terrein. U kunt MeerRadio ontvangen in de ether op 106.6 FM en op de kabel via 89.0 FM. Op MeerTelevisie zijn de uitzendingen te volgen op kanaal S12++/240MHz. Alle informatie over de uitzendingen, artikelen, fotoreportages en het Concours-journaal zijn op deze pagina te vinden.

Beluister de MeerRadio Promo:

1.02 MB  |      Player in een popup  |  Meerradio Gemist: